نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مطالبه جدی مردم، تبدیل شدن این شهر به شهرستان است و همه شرایط برای آن فراهم‌ است؛ بنابراین از استاندار خوزستان می خواهم این مطالبه مردمی را پیگیری کنند تا تحقق یابد.
امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: امروز مطالبه اول مردم از دستگاه قضایی، امنیتی و نظارتی این است که هر مسئولی در هر رده‌ای و جایگاهی قرار دارد و در تکرار این حادثه نقشی داشته در سریع‌ترین زمان ممکن، با آن برخورد قاطع و عبرت آموز بشود.
امام جمعه بندر امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه از زمان تشکیل جبهه مقاومت هر جایی جبهه مقاومت ورود کرده، پیروزی حاصل شده است، گفت: بزودی شاهد دگرگونی منطقه غرب آسیا بوسیله اضمحلال رژیم صهیونیستی توسط جبهه مقاومت خواهیم بود.
صبح امروز مردم، مسئولان نظامی، انتظامی و شهری بندر امام خمینی(ره) در راستای محکومیت «کودک‌کشی»، «جنایت»، «نسل‌کشی»، «قتل عام»، «ترور»، «جنایت جنگی» و «فاجعه انسانی» در غزه، با تجمع باشکوه مردمی در کوی بندر، حمایت خود را از کودکان مظلوم اعلام کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر با بیان پیشرفت ۱۰۰ درصدی بیمارستان خیرساز بندر امام خمینی(ره) گفت: ساختمان بیمارستان پس از رفع اشکال برق به شبکه بهداشت و درمان برای استقرار تجهیزات بیمارستانی، تحویل داده می‌شود.
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع شهروندان بندر امام خمینی(ره) و بندر ماهشهر می‌رساند که انتشار دود و یا فعالیت‌های عملیاتی در منطقه همزمان با برگزاری رزمایش، در راستای اجرای مدل های مربوطه مطابق با دستورالعمل های ابلاغی است و جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.
امام جمعه بندر امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه بندر امام خمینی(ره) پیشران بخش دریا است و در تحقق برنامه‌ریزی‌های اقتصاد دریا محور دولت نقش تاثیرگذاری دارد، به مدیران شهرستان ماهشهر درخصوص غفلت نکردن از این ظرفیت عظیم ملی هشدار داد.
شهردار بندر امام خمینی(ره) با تاکید بر اینکه تغییرات مدنظر استانداری انجام خواهد شد، گفت: احکام یکی از معاونان به علت استعلام و دیگری به خاطر مدرک تحصیلی غیرمرتبط توسط استانداری خوزستان لغو شد و در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.
فیلم
کانال آپارات