گام های مؤثر برای بازآفرینی شهری

به گزارش سرویس اقتصادی خبر بندر امام خمینی(ره)، محمدعلی علایی سرپرست واحد مهندسی و عمران این اداره کل ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: پروژه احداث جاده کمربندی بندر امام خمینی(ره) به آبادان با حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی طی بازه زمانی پنج ماهه سال جاری پیشرفت مالی ۷۱ درصدی از محل اعتبارات سرمایه ای تأثیر به سزایی در کاهش بارترافیک معابر درون شهری، جلوگیری از آسیب رساندن  به زیرساخت های  شهری، افزایش رفاه و معیشت مردم داشته است.

بیشتر بخوانید:

پروژه تقاطع غیر همسطح و کمربندی بندر امام خمینی به آبادان کلنگ زنی شد

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان رتبه نخست جشنواره سلام را کسب کرد

کلنگ سالن چند منظور ورزشی در بندر امام خمینی(ره) به زمین زده شد

سرپرست واحد مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان همچنین با اشاره به پیشرفت ۱۸ درصدی  پروژه احداث رمپ و لوپ تقاطع غیر همسطح افزود: این پروژه نیز طی پنج ماهه نخست سال جاری  ۳۲ درصد اعتبار سرمایه ای خود را جذب نموده است .

وی حذف گره ترافیکی و کاهش زمان سفر، افزایش ایمنی مسیر با کاهش نقاط برخورد و جداسازی فیزیکی مسیرهای ریلی راه آهن از اهم مزیت هایی برشمرد که در پی اتمام  این پروژه حاصل خواهد شد.

علایی با اشاره به اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با هدف عمل به مسئولیت های اجتماعی خود را مقید به تعامل  با شهر می داند، خاطر نشان ساخت: با بهره برداری از این پروژه های عمرانی که با استفاده از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی در حال تکمیل است، گام های مؤثری در بازآفرینی شهری برداشته خواهد شد.

یادآور می شود کلنگ احداث پروژه های جاده کمربندی و رمپ و لوپ تقاطع همسطح با اعتباری بالغ بر  ۹۰۰ میلیارد ریال طی اردیبهشت ماه سال جاری  به زمین زده شد.

انتهای پیام/ ع

https://biknews.ir/9194کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/9194/گام-های-مؤثر-برای-بازآفرینی-شهری/کپی شد!