تعداد مسموم‌شدگان در رامهرمز به ۱۱۶ نفر رسید / نمونه برداری از آب آشامیدنی روستاها

دکتر محمود ابراهیمی اظهار کرد: از روز گذشته (۸ تیرماه) تا ظهر امروز ۱۱۰ نفر به دلیل مسمومیت به درمانگاه باوج بخش ابوالفارس رامهرمز مراجعه کرده اند. این تعداد شامل بیمارانی که اورژانس ۱۱۵ به آنان رسیدگی کرده نیز می شود.

وی افزود: ۳۱ نفر از این تعداد به بیمارستان مادر رامهرمز انتقال یافتند که ۲۱ نفر در بخش اطفال و دو بزرگسال نیز در بخش داخلی بستری شده و بقیه مراجعه کنندگان به صورت سرپایی درمان شدند. چهار نفر از مراجعه کنندگان نیز به بیمارستان تخصصی کودکان ابوذر اهواز انتقال یافتند.

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان رامهرمز تصریح کرد: ظهر امروز نیز شش نفر دیگر از اهالی سه روستای بخش ابوالفارس به بیمارستان مادر رامهرمز مراجعه کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر همه مسموم شدگان وضعیت خوبی دارند اما برای بررسی علت این موضوع نمونه برداری از این بیماران انجام و به مرکز بهداشت ارسال شده است. همچنین از آب آشامیدنی این روستاها نمونه برداری شده است و احتمالا این حادثه به علت آلودگی آب رخ داده است./ایسنا

https://biknews.ir/4993کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/4993/تعداد-مسموم‌شدگان-در-رامهرمز-به-116-نفر-ر/کپی شد!