سومین روز ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری| تعداد کل ثبت نام کنندگان به ۲۱۱ نفر رسید

علی مطهری، محسن مهرعلیزاده، محمود صادقی، رامین مهمان‌پرست و محمدرضا صباغیان در سومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، علی مطهری، محسن مهرعلیزاده، محمود صادقی، رامین مهمان‌پرست و محمدرضا صباغیان در سومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند.

سومین روز نام‌نویسی از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز همزمان با عید سعید فطر آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت.

تعداد کل ثبت نام کنندگان با ۸۱ نفر امروز، به ۲۱۱ نفر رسید.

محسن مهرعلیزاده استاندار پیشین اصفهان و رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی ثبت‌نام کرد.

سعید یاری دبیرکل سازمان دفاع منافع ملی ایران ثبت‌نام کرد.

رامین مهمان‌پرست سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه ثبت‌نام کرد.

مهمان‌پرست در جمع خبرنگاران در واکنش به طرح موضوع بنزین ۲۰ هزار تومانی که در رسانه‌ها واکنش بسیاری به همراه داشت، اظهار داشت: بنده منظورم این بود که قیمت جهانی بنزین، ۲۰ هزار تومان است و مابه التفاوت آن باید به کارت ملی افراد واریز شود. اگر بنزین سهمیه‌بندی شود، ۶۰۰ هزار تومان به هر نفر خواهم داد. کارت سوخت برای هر ماشین را حذف و به هر فرد اختصاص خواهم داد.

علی مطهری نایب رئیس مجلس دهم شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

مطهری در جمع خبرنگاران درباره احتمال کاندیداتوری علی لاریجانی گفت: من حدود ۲۰ روز است با ایشان صحبتی نکردم و اطلاعی از حضور ایشان ندارم. ایشان هم مثل سایر سیاسیون پیچیده است و عدم حضور یا حضورشان مشخص نیست. اگر هم بخواهد به عرصه بیاید مثل سایر کاندیداها خواهد بود و تاثیری بر حضور بنده نخواهد داشت. برای معاون اولی برخی کاندیداهای فعلی انتخابات را مناسب می‌بینم و معتقد به دولت ائتلافی هستم.

محمود صادقی نماینده سابق مردم تهران در مجلس ثبت‌نام کرد.

صادقی در جمع خبرنگاران درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی گفت:‌ لاریجانی شخصیت باتجربه در رده‌های مختلف کشور است و مورد احترام شخص بنده و اصلاح طلبان هستند. اما براساس مانیفست اعلام شده در جبهه اصلاحات کاندیدای برگزیده این جبهه از بین گزینه‌های اصلاح طلبان انتخاب می‌شود.

محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم در مجلس و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی ثبت‌نام کرد.

 

https://biknews.ir/12526کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12526/سومین-روز-ثبت‌نام-انتخابات-ریاست-جمهو/کپی شد!