انفجار لوله‌های نفتی در بندر امام خمینی (ره) صحت ندارد + فیلم

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)‌، فیلمی با عنوان انفجار لوله‌های نفتی در خورموسی در کانال‌های ضد انقلاب منتشر شده است که در این فیلم مدعی آتش گرفتن خطوط انتقال نفت هستند.

حجت اله خسروی بخشدار بندر امام خمینی(ره) در گفت‌و‌گو با فارس با تکذیب ادعای انفجار در خط لوله انتقال نفت، اظهار کرد: روز گذشته آتش سوزی نیزارها در نزدیکی منطقه کمپ بی‌اتفاق افتاد، بنده در محل آتش سوزی نیزار حضور پیدا کردم.

وی افزود: با حضور نیروهای آتش نشانی این حریق اطفا شد، خط لوله نفتی در این منطقه وجود ندارد و تنها یک خط لوله آب در منطقه وجود دارد.

 

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، آبراه استراتژیک خورموسی در واقع کانال دسترسی بندر امام خمینی(ره) به شمالی‌ترین نقطه خلیج فارس است که قابلیت کشتیرانی دارد. آبراه خورموسی به طول ۴۲ مایل دریایی، عرض ۲۵۰ متر و عمق متوسط ۲۰ متر بستری آرام و مطمئن برای تردد انواع کشتی‌های اقیانوس پیمای تجاری و نفتکش از بندر امام خمینی(ره) به آب‌های بین المللی است.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/11839کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/11839/انفجار-لوله‌های-نفتی-در-بندر-امام-خمی/کپی شد!
0
۲
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ناشناس والا ما خیلی تخصص نداریم اما این شعله ای که میسوزه نیزار نیست . مگه میشه نیزار همچین شعله ای داشته باشه؟؟؟؟
  • کانال استراتژیک خورموسی بندر امام خمینی در خلیج فارس لایروبی شد | خبر بندر امام خمینی(ره) […] انفجار لوله‌های نفتی در بندر امام خمینی (ره) صحت ندارد +… […]
منتشر شده۲