جزئیات تازه از خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر / ‌هواپیما‌ ‌نتوانست خود را روی باند کنترل کند‌ + تصاویر

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، مهدی شبنالو در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: هواپیمای تهران به مقصد بندرماهشهر شرکت کاسپین صبح امروز فرود ناموفقی در فرودگاه بندرماهشهر داشته است.

وی ادامه داد:‌ هواپیمای بوئینگ MD شرکت هواپیمایی کاسپین از مبدا تهران در ساعت ۷:۵۰ صبح امروز پس از فرود در باند فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد که علت آن در دست بررسی است.

شبنالو با بیان اینکه بلافاصله تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری به همراه گروه فنی شرکت هواپیمایی کاسپین برای بررسی علت خروج هواپیما از باند به ماهشهر اعزام شده است، ‌تصریح کرد: ‌هواپیمای مسافربری‌ به دلیل نقص فنی نتوانست خود را روی باند کنترل کند و از روی باند فرودگاه ماهشهر خارج شد.

وی افزود: این هواپیما در باند فرودگاه فرود آمده و از باند خارج شده و به جاده پشت فرودگاه رسیده است.

مدیر روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بیان کرد: خوشبختانه در این حادثه کسی صدمه ندیده و همه مسافران و خدمه هواپیما در سلامتی کامل به سر می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: عوامل فنی فرودگاه بندرماهشهر در حال بررسی علت حادثه بوده و جزئیات بیشتر این سانحه متعاقبا اعلام خواهد شد.

فرودگاه بندرماهشهر توسط شرکت نفت احداث شده و بعد از خصوصی سازی توسط شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی مدیریت می‌شود.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/10430کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/10430/جزئیات-تازه-از-خروج-هواپیمای-کاسپین-از/کپی شد!
28