ارتقا آماده‌ به‌کار تجهیزات استراتژیک بندر امام خمینی(ره) به ۸۵ درصد

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، عادل دریس اظهار داشت: بندرامام خمینی(ره) به عنوان یکی از مهمترین بنادر کشور در زنجیره تامین کالا و یکی از بنادر کانونی برای کالاهای اساسی به ویژه غلات با اتکا بر دانش فنی بومی و توان داخلی در تعمیر و نگهداری تجهیزات تخلیه و بارگیری کالا موفق شده نقش کلیدی خود را در تامین کالاهای اساسی کشور ایفا کند.

وی با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی حجم تخلیه و بارگیری کالا نسبت به سال گذشته ادامه داد: به‌دنبال این افزایش با تشکیل کارگروه‌های تخصصی، بهره‌گیری از بالاترین روش‌های نگهداشت در تجهیزات، اتکا به توان تخصصی داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان توانستیم گلوگاه‌ها و مشکلات فراروی فرآیند تعمیر و نگهداشت تجهیزات تخلیه و بارگیری رفع کرده و آماده به‌کاری مجموعه تجهیزات این مجتمع بزرگ بندری را  ۸۵ درصد ارتقا دهیم.

وی اتخاذ روش‌های نوین و علمی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی در تعمیر و نگهداری ادواری و لحظه‌ای  تجهیزات  استراتژیک  را علیرغم افزایش ساعات عملیاتی تجهیزات در طول شبانه روز  را از عوامل  ارتقای آماده به کاری  تجهیزات مذکور اعلام کرد.

به گزارش تسنیم،‌ تا نیمه نخست فروردین ۹۹ حدود ۱۶۰ هزار تن کالای اساسی با بهره گیری از توان عملیاتی و آماده به کاری تجهیزات استراتژیک در مجتمع بندری امام خمینی(ره) تخلیه و به اقصی نقاط کشور ارسال شده است.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/11446کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/11446/ارتقا-آماده‌-به‌کار-تجهیزات-استراتژ/کپی شد!
30