شایعه سرقت از ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ چذابه تکذیب شد

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم،  روابط عمومی استانداری خوزستان در اطلاعیه‌ای پیرو انتشار خبری مبنی بر سرقت از ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ چذابه اظهار داشت: تعداد کل خودروهای پارکینگ چذابه ۲۸ هزار دستگاه بوده است و سرقت از خودروهای مذکور در حد کمتر از انگشتان دست (سرقت لاستیک، ضبط صوت و وسایل داخل ۹ خودرو ) بوده که بلافاصله سارقان شناسایی و دستگیر شدند و  اموال سرقتی نیز از آنان کشف و ضبط شد.

در این اطلاعیه آمده است: ضمنا خودوری سرقتی نیز متعلق به سارقین بوده است که جهت پوشش سرقت لوازم خودروهای داخل پارکینگ استفاده می‌شد. گفتنی است که تعداد ناچیز سرقت در مقابل تعداد کل خودروهای مستقر در پارکینگ و دستگیری سریع عاملان سرقت‌ها نشان‌دهنده  توجه به حفظ اموال زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) و قمر بنی‌هاشم(ع) است. بنابراین مراتب جهت اطلاع مخاطبان و زائران عزیز  اعلام می‌شود و انتظار می‌رود اصحاب رسانه نسبت به اطلاع‌رسانی این مطلب جهت تنویر افکار عمومی همکاری کنند.

بیشتر بخوانید:

شایعه جلوگیری از تخلیه بار ۲۰ فروند کشتی در بندر امام خمینی(ره) تکذیب شد

خطر ورود سیلاب به بندرامام‌خمینی(ره) شایعه است

شایعه انفجار در پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) تکذیب شد

شهاب رزمی مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان نیز در واکنش به این موضوع در جمع خبرنگاران ضمن تکذیب شایعه منتشر شده اظهار داشت: بر اساس گزارش‌ها  و شکایت‌های زائران لوازم جانبی ۱۱ خودرو در این مدت در مرز چذابه مورد سرقت قرار گرفته است.

وی افزود: بعد از دریافت گزارش‌ها سرقت امنیت و مراقبت از پارکینگ‌ها بیشتر شده و نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیج به‌صورت محسوس و غیرمحسوس پارکینگ را زیر نظر داشتند.

مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان ادامه داد: در ۲ روز گذشته دو خودروی سمند و پژو که قصد خروج از پارکینگ را داشتند ماموران به آنها مشکوک شده که پس از بازرسی مشخص می‌شود سارقان این خودروها بوده‌اند و اموال همراه آنها تحویل مالکان داده شد.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/10044کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/10044/شایعه-سرقت-از-۳۰-هزار-خودرو-در-پارکینگ/کپی شد!