مجری پروژه تصفیه خانه بندر امام خمینی(ره) بازداشت شد/ پرونده در اختیار اداره اطلاعات استان است

دادستان عمومی و انقلاب خوزستان از بازداشت برخی مدیران آبفا خوزستان و مجری پروژه تصفیه خانه بندر امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به گزارش اداره کل اطلاعات و اداره کل بازرسی استان در خصوص برخی سوء جریانات در قراردادهای خرید تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در شرکت آبفا خوزستان و مشکلات سیستم هدایت و کنترل آب‌های سطحی فاضلاب استان و دخیل بودن برخی کارکنان فعلی و سابق آن اداره در جریان موضوع و تبانی با برخی پیمانکاران، پرونده‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب اهواز تشکیل شد که در شعبه‌ ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان در حال رسیدگی است.

وی افزود: در جریان این پرونده، پنج نفر از مدیران و کارکنان سابق و فعلی شرکت آب و فاضلاب استان و مجریان پروژه‌های مربوط به تصفیه خانه‌های آبادان، خرمشهر، شادگان، بندر امام خمینی(ره) و ماهشهر، تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و با قرار تامین مناسب بازداشت شده‌اند.

حسینی پویا ادامه داد: افراد دیگری نیز در مظان اتهام قرار دارند که به محض جمع آوری دلایل، به دادسرای استان احضار و یا در صورت عدم حضور در دادسرا، طبق قانون جلب می‌شوند.

وی ضمن تقدیر از سربازان گمنام امام زمان (عج) در کشف و رسیدگی به نتیجه در این پرونده نقش کلیدی داشتند، گفت: پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره اطلاعات استان قرار گرفت.

https://biknews.ir/13185کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/13185/مجری-پروژه-تصفیه-خانه-بندر-امام-خمینیر/کپی شد!