تجلیل اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس

به گزار ش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، در آستانه ی سالروز بازگشــــت پرافتخار آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ضمن دیدار با آزادگان شاغل در این اداره کل، از آنان به پاس سال ها پایمردی و استقامت در دوران اسارت تجلیل شد.

عبداللهی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در این دیدار صمیمی با آزادگان ایثارگر شاغل در این اداره کل، ضمن توصیف رشادت ها و جانفشانی های ایثارگران در دوران دفاع مقدس، به ویژه صلابت و پایمردی آنان در اردوگاه های رژیم متجاوز بعثی، آن را درس بزرگ آزادگی در عین در بند بودن عنوان کرد.

در این دیدار صمیمانه و آکنده از یاد شهدای والا مقام، آزادگان سرافراز شاغل در این اداره کل از توجه و اهتمام مدیریت اداره کل در رسیدگی به مسائل ایثارگران و گرامیداشت یاد و خاطره ی ایثارگران دوران دفاع مقدس تقدیر و تشکر به جا آوردند.

در ادامه ی این دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اهدای شاخه های گل و لوح سپاس، از همکاران ایثارگر خود تجلیل به عمل آورده و تداوم موفقیت هایشان در خدمتگزاری به میهن اسلامی ایران با الهام از روحیه و عزم بلند ایثارگری را از درگاه خداوند متعال مسألت نمود.

https://biknews.ir/3117کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/3117/تجلیل-اداره-کل-بنادر-و-دریانوردی-استان/کپی شد!