بنیاد برکت ۵۲ طرح کارآفرینی در بندرامام خمینی(ره) اجرا کرد

مجری استانی بنیاد برکت در خوزستان گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون با تلاش‌های تسهیل‌گر بنیاد برکت، ۵۲ کارآفرین بندرامام خمینی(ره)‌ از تسهیلات کم بهره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مناطق کم برخوردار، بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره)، حسین مسکین زاده در حاشیه بازدید از طرح‌های بنیاد برکت در بندرامام خمینی(ره) به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد برکت اظهار کرد: با تلاش احسان عباسیان تسهیل‌گر بنیاد برکت در بندرامام خمینی(ره) به بخش‌های مشاغل خدماتی و فنی کارآفرین شهری بیش از ۵۵ میلیارد ریال در سال جاری، تامین اعتبار و در مرحله پرداخت است.

وی با اشاره به اینکه حدود ۷۰ درصد از تسهیلات اعطایی در بندرامام خمینی(ره) به بانوان اختصاص داده شده است، افزود: کارآفرینان می‌توانند از تسهیلات اعطایی بنیاد برکت با بهره کم بانکی برای ایجاد مشاغل مختلف ، بهره‌مند شوند.

مسکین‌ زاده به تفاهم نامه‌های مختلف بنیاد برکت با دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و بیان کرد: با اجرای تفاهم‌نامه‌ها با مراکز بهزیستی، حمایت از خانواده زندانیان، حمایت از اشتغال بانوان، حمایت از اشتغال سربازان و … با شناسایی جوانان مستعد کارآفرین به آنها تسهیلات کم بهره، اعطا می‌کند.

وی افزود: با اعطای تسهیلات به ۵۲ کارآفرین بندرامام خمینی(ره) اشتغال‌زایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از ۱۲۰ نفر، فراهم شد.

مسکین‌ زاده گفت: با توجه به رسالت بنیاد برکت در حمایت از کسب و کارهای خرد، کوچک و کارگاهی، جوانان کارآفرینی که نیازمند دریافت تسهیلات اشتغالزایی هستند، می‌توانند از خدمات این بنیاد بهره مند شوند.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/15638کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/15638/اجرای-۵۲-طرح-کارآفرینی-در-بندرامام-خمی/کپی شد!