سهل‌انگاری مسئولان در مورد عمل به وظایف خود به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست

امام جمعه بندر امام خمینی (ره) گفت: مردم از مدیران شهری انتظار دارند همانند دولت انقلابی، انقلابی عمل کنند و پای کار مردم باشند و مشکلات مردم را با برنامه‌ریزی و کار جهادی حل و فصل کنند.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی (ره)، حجت‌الاسلام جاسم عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندر امام خمینی(ره) اظهار کرد: امروز مسئولان وظیفه سخت‌تری نسبت به  مردم در برابر شهدا دارند و باید با خدمت صادقانه خود به ملت، خون شهدا را پاس بدارند و امید مردم را به نظام و انقلاب و اسلام بیشتر کنند.

وی افزود: مسئولان قدر نعمت خدمت‌گذاری به مردم را بدانند و بی‌منت و مخلصانه پای کار باشند. سهل‌انگاری مسئولان در مورد عمل به وظایف خود به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، چرا که تبعات جبران‌ناپذیری دارد و باعث گله‌مندی مردم می‌شود.

خطیب جمعه بندر امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: خوشبختانه ملت ایران در همه میدان‌ها پای کار انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدا و ولایت بوده‌اند و با همه دشمنی دشمنان، ثابت کردند هیچ چیزی و هیچ مشکلی آنها را از مسیر انقلاب جدا  نمی‌کند.

عبادی ادامه داد: امروز ملت ایران می‌دانند که انقلاب اسلامی چه نعمت بزرگ و بی‌بدیلی است و با جان و دل از انقلابشان حمایت کرده و هرجا نظام مقدس اسلامی به آنان نیاز داشته باشد در صحنه حاضر هستند و همین امر مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر می‌کند.

وی در پایان تأکید کرد: بیان بعضی مشکلات به معنای نادیده گرفتن خدمت مسئولان نیست بلکه در راستای رفع مشکلات است. الحمدلله امروز دولتی انقلابی که هدف آن خدمت صادقانه به ملت عزیز و  ولایت‌مدار ایران اسلامی است در رأس کار قرار دارد و مردم از مدیران شهری انتظار دارند همانند این دولت، انقلابی عمل کنند و پای کار مردم باشند و مشکلات مردم را با برنامه‌ریزی و کار جهادی حل و فصل کنند.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/15635کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/15635/سهلانگاری-مسئولان-در-مورد-عمل-به-وظا/کپی شد!