پتروکارت به بیش از ۳۵ هزار نیروی شاغل پتروشیمی انواع خدمات ارائه می‌دهد

مدیرعامل عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی گفت: عملیات غیرصنعتی آمادگی انعقاد قرارداد پتروکارت با هر مجموعه‌‌ خدماتی، رفاهی، فرهنگی، ورزشی و... که قابلیت ارایه خدمات‌ بهتر و باکیفیت‌تر داشته باشد، دارد.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره)، محسن آتش زمزم درباره جزئیات اجرای طرح “پتروکارت” برای شاغلان پتروشیمی، اظهار کرد: بخش مهمی از زحمات شرکت‌های پتروشیمی را نیروهای ارکان ثالت بر عهده دارند که با اجرای این طرح علاوه بر نیروهای رسمی و قراردادی، نیروهای ارکان ثالث نیز از خدمات رفاهی بهره مند می‌شوند.

آتش‌زمزم؛ جلوگیری از انحصار طلبی مراکز خدماتی و رفاهی، شفاف شدن هزینه‌ها، جایگزین شدن روش اختصاص سهمیه مناسب، ارایه انواع خدمات و امکانات، بالابردن سطح رضایت‌مندی و رفاه خانواده‌های پتروشیمی را بخشی از ویژگی‌ها و مزایا اجرای پتروکارت بیان کرد.

مدیرعامل عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی از انعقاد قرارداد با بیش از ۱۰۰ مرکز خدماتی و رفاهی در شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) بیان کرد و ادامه داد: پتروکارت به بیش از ۳۵ هزار شاغل پتروشیمی انواع خدمات ارایه می‌دهد که این کار سبب رونق اقتصاد، اشتغال‌زایی، بالا رفتن امکانات و خدمات رفاهی در منطقه می‌شود.

آتش زمزم با بیان اینکه شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی  ۸۰ درصد قرارداد‌ها را در شهرستان بندرماهشهر و ۲۰ درصد را در سایر شهرهای خوزستان منعقد کرده است، گفت: در تلاش برای ارائه خدمات در شهرهای مشهد، شیراز که بیشترین مراجعه برای زیارت و یا درمان است، هستیم.

مدیرعامل عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی درباره دریافت درصد مشارکت از مراکز خدماتی و رفاهی، عنوان کرد: در دریافت درصد حق مشارکت از مراکز خدماتی و رفاهی، در گذشته تبعیض وجود داشت، که با اجرای پتروکارت، این هزینه برای تمام مراکز به صورت مشخص و یکسان محاسبه می‌شود.

وی افزود: درآمد حاصل از حق مشارکت در زمینه‌های بهسازی، بازسازی، اصلاح اماکن شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، هزینه می‌شود.

آتش‌زمزم تاکید کرد: هیچ مرکز خدماتی و رفاهی که خدمات پتروکارت ارائه می‌دهد حق گرفتن هزینه‌های اضافی ندارد و در صورت تخلف قرارداد آن لغو می‌شود.

او تصریح کرد: شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی آمادگی انعقاد قرارداد پتروکارت با هر مجموعه‌‌ خدماتی، رفاهی، فرهنگی، ورزشی و… که قابلیت ارایه خدمات‌ بهتر و باکیفیت‌تر داشته باشد، دارد.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، با هدف خدمت‌رسانی به کارکنان شرکت‌های تابعه پتروشیمی در شهرستان ماهشهر و بندر امام‌ خمینی(ره) و آزاد نمودن شرکت‌های تولیدی از انجام کارهای خدماتی و تمرکز بر تولید، با پوشش دادن کارهای فرهنگی، آموزشی، خدماتی، حمل‌ونقل و مستغلاتی در سال ۱۳۶۹ تاسیس و شروع به کار کرد.

شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی؛ مدیریت شهرک بعثت، فرودگاه، اماکن فرهنگی، آموزشی و ورزشی، باشگاه‌ها و خوابگاه‌ها، پارک ارم، اجرای برخی پروژه‌های عمرانی، حفظ و نگهداری اماکن سازمانی برعهده دارد.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/15177کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/15177/پتروکارت-به-بیش-از-۳۵-هزار-نیروی-شاغل-پت/کپی شد!
گزارش:
رضا ولایتی