رقص مختلط و کشف‌حجاب در بندر امام خمینی(ره)/ اداره بنادر و دریانوردی خوزستان پاسخگو باشد

در روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی کلیپ‌هایی هنجارشکنانه از رقص مختلط و بی‌حجابی از بندر امام خمینی(ره) منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از فارس، در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی کلیپ‌هایی هنجارشکنانه از رقص مختلط و بی‌حجابی منتشر شد. این فیلم‌ها از یک کشتی تفریحی پخش شده است که از ابتدای سال در اسکله بندر امام خمینی (ره) برای گشت دریایی پهلو گرفته است.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد هیچ‌گونه نظارتی بر این کشتی خصوصی که از خرمشهر آمده است وجود ندارد؛ این در حالی است که انتظار می‌رود در بندری که مزین به نام امام خمینی (ره) است امور خلاف قانون و شرع رخ ندهد.

 به گفته شاهدان عینی آنچه در این کشتی تفریحی اتفاق می افتد به مراتب بدتر از فیلم‌هایی است که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

مسئولین اداره بنادر و دریانوردی خوزستان که به این کشتی خصوصی مجوز داده اند و همراه با شرکت های پتروشیمی منطقه با پول بیت المال، بلیت‌های آن را خریداری کرده اند باید پاسخگوی رفتارهای غیرمتعارف و غیردینی رخ داده در این کشتی تفریحی باشند.

جای تعجب دارد در حالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی صراحتا حیا و عفاف را از عوامل اقتدار ملی عنوان کردند چگونه مدیر یا مدیرانی عامدانه یا غیر عامدانه اجازه برگزاری یک مراسم خلاف عفت عمومی جامعه را در یک محیط دولتی می دهند.

پایان پیام/

https://biknews.ir/14919کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/14919/رقص-مختلط-و-کشفحجاب-در-بندر-امام-خمین/کپی شد!