عامل تیراندازی به منزل و حسینیه نماینده شادگان در بندر امام خمینی(ره) دستگیر شد

معاون دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره) از دستگیری عامل تیراندازی به منزل و حسینیه نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در بندرامام خمینی(ره)، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره)، فرشید نریمانی معاون دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با تسنیم ، اظهار داشت: حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ دو موتورسوار ناشناس منزل و حسینیه خالی از سکونت حجت‌الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان به رگبار گلوله بستند.

وی افزود: در پی تیراندازی به منزل نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، پرونده با دستور بازپرس شادگان مبنی بر جلب و دستگیری به عوامل پاوا استان خوزستان ارجاع داده شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی(ره)‌ در ادامه بیان کرد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و متهم با هویت مشخص “ر.ج” شناسایی و پس از هماهنگی با معاون دادستان بندرامام خمینی(ره) با اقدام‌های به موقع نیروی انتظامی بندر امام خمینی(ره) ساعتی پیش در مخفیگاهش واقع در بندر امام خمینی(ره)‌، دستگیر شد.

نریمانی افزود: فرد دستگیر شده برای تکمیل تحقیقات و سیر مراحل قانونی با دستور قضایی در اختیار عوامل انتظامی قرار گرفت.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/14488کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/14488/عامل-تیراندازی-به-منزل-و-حسینیه-نمایند/کپی شد!