آثار برگزیده ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خوزستان مشخص شدند + عکس

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای خوزستان گفت: ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در 11 محور و 9 قالب برگزار شد و 27 خبرنگار در بخش‌های مختلف جشنواره، حائز مقام و یا شایسته تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره) سجاد بهمئی صبح روز چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ در آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار داشت: این جشنواره یک جشنواره فرهنگی – رسانه‌ای سازمان بسیج رسانه کشور است که به صورت استانی و ملی برگزار می‌شود و برگزیدگان بخش استانی به جشنواره کشوری راه پیدا می‌کنند.

وی افزود: پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خوزستان ۲۸ شهریور و با حضور جانشین سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان رونمایی و بعد از ۲ ماه ۵۲۶ اثر به دبیرخانه ارسال شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای خوزستان با بیان اینکه داوری نیز با استفاده از داوران نخبه استان خوزستان انجام شد، بیان کرد: جشنواره در ۱۱ محور و ۹ قالب برگزار و امروز از صاحبان آثار منتخب تجلیل شد.

بهمئی در پایان از همکاری فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، جانشین این فرماندهی و معاونان، اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی خوزستان، خانه مطبوعات استان و نیروهای بسیجی برای برگزاری این جشنواره تقدیر کرد.

در پایان جشنواره از ۲۷ خبرنگار در بخش‌های مختلف جشنواره حائز مقام و یا شایسته تقدیر شدند، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

عکس: علیرضا حرمانی

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/13715کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/13715/آثار-برگزیده-ششمین-جشنواره-رسانه‌ای-ا/کپی شد!