تصاویر تحت عنوان “فیش حقوقی نجومی” پتروشیمی امیرکبیر، اصالت ندارند

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در خصوص تصاویر منتشر شده از فیش‌های حقوقی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: براساس اطلاع واصله از مراجع ذی‌صلاح و پیرو بررسی‌های انجام شده، اسناد منتشره، فیش حقوقی نبوده و فاقد اصالت از این لحاظ می‌باشد.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در خصوص تصاویر منتشر شده در فضای مجازی تحت عنوان “فیش‌های حقوقی نجومی” پتروشیمی امیرکبیر اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
با توجه به انتشار برخی تصاویر  تحت عنوان “فیش های حقوقی نجومی” تعدادی از مدیران یکی از شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در فضای مجازی، به اگاهی می‌رساند: براساس اطلاع واصله از مراجع ذیصلاح و پیرو بررسی های انجام شده، اسناد منتشره، فیش حقوقی نبوده و فاقد اصالت از این لحاظ می باشد.
ضمن آنکه طبق اطلاع داده شده برخی از ارقام مربوط به مزایای غیر مستمر مندرج در این تصاویر اساسا ‌مرتبط با پرداخت های سنوات گذشته بوده که بصورت تجمیعی در یکماه منظور شده است.

لازم بذکر است برابر مقررات جاری، دریافت هر گونه حقوق و مزایا در مجموعه های صنعت  که تابع مقررات حقوق وزارت نفت می باشند، سقف مشخصی تعریف گردیده که برای همگان لازم الاجرا است.

این روابط عمومی ضمن استقبال از شفافیت اطلاعات و لزوم نظارت و پایش عملکردها، بر نقش مهم رسانه، بعنوان ابزار اطلاع رسانی و فرهنگ ساز و  هدایت گر جریان فکری جامعه و ارتقاء سطح اعتماد عمومی از طریق ارائه اخبار دقیق، بر اخلاق مداری فضای رسانه ای تاکید می نماید.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/13585کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/13585/تصاویر-تحت-عنوان-فیش-حقوقی-نجومی-پترو/کپی شد!