واکنش پلیس به انتشار دوباره شایعات درباره مؤسسه رهگشا

معاون اجتماعی پلیس راهور ضمن واکنش به شایعات مطرح شده درباره مؤسسه رهگشا، گفت: افرادی که با نشر اکاذیب و اتهامات واهی و سوءاستفاده از تکنیکهای رسانه‌ای قصد فریب افکار عمومی را دارند بر اساس قانون تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبر بندر امام خمینی (ره) ، مدتی قبل متنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که اتهامات و ابهامات مالی را پیرامون مؤسسه رهگشا و برخی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی مطرح کرده بود.

این موضوع با واکنش سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور مواجه شد، وی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۶ برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت مطرح شد، عده‌ای سودجو در فضای مجازی علیه مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک) اتهامات کذبی را منتشر کردند.

وی تصریح کرد: فرد منتشر کننده شناسایی، دستگیر و ضمن تشکیل پرونده قضائی هدف مجرمانه وی محرز شد و نامبرده از این اقدام اظهار ندامت و پشیمانی کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متأسفانه در چند روز اخیر، همین متن منتشر شده در فضای مجازی در سال ۹۶، مجدداً جهت‌دار و هدفمند انتشار یافته است که معاونت اجتماعی راهور ضمن محکوم کردن چنین اتهاماتی مرتبط با مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک خودرو)، کذب بودن مطالب را اعلام می‌دارد.

جهانی بیان کرد: لازم به ذکر است اینگونه جهت‌گیری‌های سوء، هیچ تأثیری بر اراده خادمان برای ارائه خدمت خوب، ارزان و آسان به مردم عزیز نخواهد گذاشت و افرادی که با نشر اکاذیب و اتهامات واهی و سوءاستفاده از تکنیکهای رسانه‌ای قصد فریب افکار عمومی را دارند بر اساس قانون تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

معاون اجتماعی پلیس راهور یادآور شد: لازم به ذکر است تمام وجوه پرداختی بانکی به حساب خزانه دولت واریز و هیچ نفع شخصی یا سازمانی در این زمینه وجود ندارد.

پلیس | ناجا | نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران , پلیس راهور | پلیس راهنمایی و رانندگی ,

انتهای پیام/

https://biknews.ir/13333کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/13333/واکنش-پلیس-به-انتشار-دوباره-شایعات-درب/کپی شد!