اثر هنری خبرنگار بندرامام خمینی(ره) به جشنواره عکس “قاب سبز” معرفی شد

اثر هنری علیرضا حرمانی خبرنگار و دبیر خبری پایگاه خبری خبر بندرامام خمینی (ره) در میان آثار ارائه شده، جزو برترین‌های دومین جشنواره عکس قاب سبز معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره)،  قاسم آل کثیر دبیر دومین جشنواره عکس «قاب سبز» خوزستان در گفت‌وگو با مهر بیان کرد: ۶۰۰ اثر توسط عکاسان خوزستانی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از میانِ آثار، ۵۰ عکس به جشنواره راه پیدا کرد.

وی افزود: آثار راه‌یافته در قالب نمایشگاهی در بخش جنبیِ دومین جشنواره ملی شکرستان به نمایش گذاشته شد.

آل کثیر ادامه داد: همچنین آثار راه‌یافته به جشنواره در قالب نمایشگاهی در اهواز در معرض نمایش گذاشته می‌شود که زمان برگزاری آن نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره عکس «قاب سبز» خوزستان یادآور شد: داوری این آثار بر عهده سید مدیار شجاعی‌فر، محمد سواری و مصطفی غلام‌نژاد بود.

آل کثیر گفت: از میان هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره، ابراهیم فرهادنژاد با سه اثر، آرمیتا ورناصری با دو اثر، سید خلیل موسوی با پنج اثر، سید محمد مهدی میرباقری با یک اثر، عالیه بابا احمدی با یک اثر، علی معرف با دو اثر، فاطمه شعاعی مفرد با دو اثر، محمد علی بهوندی با یک اثر، مریم طرفی با یک اثر، ابوالفضل خانچی با یک اثر، نیوشا رادمنش با چهار اثر، امین حمادی با چهار اثر، سارا عبدالله زاده یک اثر، معصومه چعبی اهوازی با یک اثر، مهدی دربندی با چهار اثر، نازنین زهرا رسولی خواه با یک اثر، فریال عذاری اهوازی با سه اثر، محمد آهنگر با پنج اثر، لمیاء نیسی با دو اثر، میثم خالدی با یک اثر، مهدی سمیری با یک اثر، وهاب کروشاوی با دو اثر و علیرضا حرمانی با یک اثر موفق به راه‌یابی به جشنواره و نمایشگاه عکس شدند.

یادآور می‌شود، جشنواره «قاب سبز» از بخش‌های جنبیِ دومین جشنواره ملیِ شکرستان است.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/14673کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/14673/اثر-هنری-خبرنگار-بندرامام-خمینیره-به-ج/کپی شد!