قاتل امیرعلی جهانشاهی، زن همسایه است

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)،  در شب ۲۱ رمضان پسر بچه ای ۷ ساله به نام امیرعلی جهانشاهی ساکن کوی شهید صباغان بندر امام خمینی(ره) مفقود شد و جسد سوخته‌اش در حوالی میدان فرودگاه خرمشهر کشف شد.

قتلی هولناک که در آن جسد پسر بچه را سوزانده بودند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ظهر امروز در این رابطه اظهار کرد: از زمان کشف جسد سوخته پسر بچه دستورات ویژه جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین به فرماندهان انتظامی شهرستان‌های خرمشهر و ماهشهر ابلاغ شد.

وی افزود: پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر با به‌کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم با همکاری پلیس آگاهی ماهشهر پس از تلاش‌های مستمر موفق به شناسایی قاتلان در بندر امام خمینی(ره) شدند.

حیدر عباس‌زاده افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی قاتلان که هر دو نفر زن هستند، در شهر بندر امام خمینی(ره) دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان خورستان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کردند و پرده از راز جنایت برداشته و از پیچیدگی جرم بر اساس اعترافات قاتلان برداشته شد، گفت: دختر همسایه مقتول با یک دستگاه خودروی ۴۰۵ در حال خروج از پارکینگ با مقتول که پسربچه ۷ ساله‌ای بود تصادف می‌کند و پس از تصادف همراه با زن دیگری مقتول را در صندوق عقب خودرو گذاشته و به سمت شهرستان خرمشهر انتقال می‌دهند و سپس برای گمراهی پلیس با کمال تاسف اقدام به آتش زدن جسد با بنزین می‌کنند، با اعترافات متهمان هر دو زن همراه با پرونده تشکیل شده جهت رسیدگی تحویل مرجع قضائی شدند.

https://biknews.ir/4934کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/4934/قاتل-امیر-علی-جهانشاهی،-زن-هم-سایه-است/کپی شد!