مرکز پزشکی قانونی در بندر امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار حوزه قضایی خبر بندر امام خمینی (ره)، با پیگیری بخشداری، رئیس دادگستری و دادستان بندر امام خمینی(ره)، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی و مدیرکل دادگستری استان خوزستان، مرکز پزشکی قانونی در بندر امام خمینی(ره) افتتاح شد.

این مراسم قبل از ظهر امروز به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس دادگستری و دادستان بندر امام خمینی(ره)، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و مدیرکل دادگستری استان خوزستان، برگزار شد.

مردم بندر امام خمینی(ره) برای انجام امور پزشکی قضایی می‌توانند به آدرس بازار شهرداری، مقابل دبیرستان هیئت امنایی الغدیر مراجعه کنند.

گفتنی است صبح امروز دکتر عباس مسجدی آرانی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در راس هیاتی به منظور بررسی وضعیت و نحوه خدمت‌رسانی به مراجعین از مراکز شهرستان‌های شوشتر، رامهرمز، ایذه، ماهشهر، بهبهان، آبادان، خرمشهر، اندیمشک و دزفول،  وارد استان خوزستان شدند.

سازمان پزشکی قانونی کشور به عنوان سازمانی تخصصی و مستقل در قوه قضاییه، با بهره‌گیری از کارشناسانی کارآمد و متخصص و با استفاده از فن‌آوری‌های نوین در راستای کشف حقیقت و کمک به استقرار عدالت در جامعه، نظرهای کارشناسی خود را در امور پزشکی قانونی با رعایت صحت، دقت و سرعت و بر اساس اصول علمی، قانونی و شرعی به مراجع ذی‌صلاح ارایه می‌‌کند.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/12182کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12182/پزشکی-قانونی-در-بندر-امام-خمینیره-راه/کپی شد!