بایگانی | 2653 مورد

امام جمعه بندر امام خمینی(ره) گفت: رئیس جمهور منتخب باید کارگزاران و افرادی را انتخاب کند که هیچ زاویه‌ای با نظام، انقلاب و مبانی امام و رهبری نداشته باشند و با همان کار جهادی و اخلاص در عمل رئیس جمهور فقید این مسیر را ادامه دهند.
تیم کشتی فرنگی نونهالان با کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز بعنوان قهرمانی آسیا در کشور تایلند دست یافت. امیرحسین علوانی از پهلوانان کشتی بندر امام خمینی(ره)، مدال برنز این رقابت‌ها را کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری خبر بندر امام خمینی(ره)، انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸صبح در شعب اخذ رای بندر امام خمینی(ره) آغاز و همچنان ادامه دارد . در بندر امام خمینی(ره) ۴۱ شعبه ثابت و ۳ شعبه سیار اخذ رای مشغول فعالیت هستند و طبق مشاهدات میدانی ، حضور مردم در ساعات اولیه رای گیری پر تعداد گزارش شده است .
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: در ادامه خدمت دولت سیزدهم برای توسعه زیرساخت‌های بندری و دریایی در بنادر، 12 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقهٔ ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در ارتباط ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر راه و شهرسازی، بهره‌برداری و عملیات اجرایی آن، آغاز شد.