۳۰ درصد تخفیف کرایه برای زوار اربعین در نظر گرفته شد

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، عبدالرضا فتاحی امروز در جمع خبرنگاران بابیان این‌که بر اساس اعلام دولت اداره راهداری باید کرایه‌های رفت‌وبرگشت در ایام اربعین را مصوب کند اظهار داشت: ۳۰درصد تخفیف کرایه برای زائران و در کنار آن تشویق‌هایی برای خودروهای مسافربر ازجمله تخفیف ۵۰درصدی گروه در نظر گرفته‌شده است.

وی افزود: برای رانندگانی که بتوانند ۳ صورت‌ وضعیت از تردد در مرز داشته باشند می‌توانند یک حلقه لاستیک و سهمیه روغن دریافت کنند تا بتوانند زوار را از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه تا اندیمشک جابه‌جا کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۰۰ هکتار زمین برای پارکینگ خودروهای زائران اربعین اختصاص یافت

ساماندهی ۲۱۸ حسینیه و مسجد بین‌راهی برای اسکان زائران اربعین

مسؤولان برای خدمت به زائران اربعین حسینی شبانه‌روزی کار کنند

رئیس کانون انجمن صنفی مؤسسات و شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌های استان خوزستان گفت: امسال پیش‌بینی می‌شود ۷۰۰الی۸۰۰ دستگاه اتوبوس در مرز چذابه ، ۱۲۰۰تا۱۳۰۰ دستگاه در مرز شلمچه و ۳۰۰تا۴۰۰ دستگاه در مرز پس‌کرانه جهت جابه‌جایی زوار قرار داده شود.

فتاحی بابیان این‌که نسبت به پارسال کرایه‌ها ۱۵درصد افزایش داشته است گفت:با توجه به این‌که مسیرهای زیادی وجود نمی‌توان به یک مسیر اشاره کرد اما هدف کاهش نرخ به نفع زوار است.

وی عنوان کرد: نشست‌هایی با قرارگاه‌های نفتی داشتیم و پیش‌بینی می‌شود که در پایانه‌ها دستگاه سوخت مستقر شود.

رئیس کانون انجمن صنفی مؤسسات و شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌های استان خوزستان بابیان این‌که در مرزها افزایش ۱۰۰درصدی نرخ کرایه‌ها را داشتیم بیان داشت: با این‌ وجود ما افزایش ۷۰درصدی را در نظر گرفته‌ایم.

فتاحی ادامه داد: برای محاسبه نرخ کرایه در خوزستان از مرکز استان تا شهرهای دیگر در نظر گرفته‌شده است که این مبلغ ۷۰هزار تومان است.

انتهای پیام/ ع  

https://biknews.ir/9661کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/9661/۳۰-درصد-تخفیف-کرایه-برای-زوار-اربعین-در/کپی شد!