نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: گرانی از منکرهای جامعه است

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان اظهار داشت: چهل سال از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد اما در هیچ دولتی نتوانسته‌ایم به این فریضه الهی عمل کنیم.

وی با اشاره به این‌که دولت‌ها برای تصویب قانون فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر تفره می‌رفتند، بیان کرد: هدف از تشکیل این کمیته بررسی چگونگی فعال  شدن ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ابتدا در سطح اهواز و در ادامه سطح شهرستان‌ها است.

بیشتر بخوانید:

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: رسانه‌ها مردم را به سمت انتخاب آگاهانه هدایت کنند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: اشتغال جوانان مهمترین چالش برای دولت‌ها است

توسعه مساجد اجتماع محور راهبرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان است

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با اشاره به گزارش‌های تکان دهنده از منکرات، خاطرنشان کرد: در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر باید بتوان مردم را فعال کرد، مطالبه مردم متدین این است که چرا در جامعه گناه صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه باتوجه به محصول خون شهدا نباید نسبت به گناه‌های جامعه کوتاه آمد، تأکید کرد: راهکارهایی که در اسرع وقت می‌توان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را فعال کند ارائه داده شود تا آثار و برکات این فریضه الهی ظهور و بروز پیدا کند.

موسوی‌فرد با اشاره به این‌که بخشی از هنجارشکنی‌ها وجود دارد که باید راهکار سریع برای آنها اتخاذ شود، خاطرنشان کرد: تا قبل از عادی شدن باید مانع از استمرار منکر در جامعه شد، هر نوع هنجارشکنی به عنوان منکر به‌شمار می‌آید که گرانی نیز از جمله آن است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: نسبت به همه آموزه‌های دینی که حکم واجب برای آنها عنوان شد باید در قالب چارچوب به آنها عمل شود و در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر همه مجموعه حاکمیتی باید پشتیبانی کند.

انتهای پیام/ ع

https://biknews.ir/9235کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/9235/نماینده-ولی‌فقیه-در-استان-خوزستان-گر/کپی شد!
38