رانندگان فعال در حمل‌ونقل کالاهای اساسی لاستیک با نرخ مصوب می‌گیرند

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از ایسنا، محمد قبله افزود: در قالب این طرح که با هدف سرعت بخشی به تخلیه کالاهای اساسی وارداتی از گمرکات اجرایی می‌شود، مقرر است، خودروهای فعال در این حوزه با نرخ مصوب، لاستیک سنگین دریافت کنند.

او در توضیح جزییات طرح مذکور گفت: طرح تحویل لاستیک با نرخ مصوب به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل کالاهای اساسی، خودروهای سنگینی را در بر می‌گیرد که حداقل سه فقره بارنامه کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به تمام نقاط کشور را داشته باشند یا کیلومتر کارکرد آنها در این حوزه به ۳۰۰۰ کیلومتر برسد.

راه های تسریع خروج کالاهای اساسی از بندرامام خمینی(ره) به مقاصد درون سرزمینی

رشد ۶۷ درصدی ورود کالاهای اساسی به بندر امام طی ۳ماهه ابتدایی سال ۹۸/ بسیج تمامی امکانات در بندر امام برای تسریع در تخلیه کالاهای اساسی

کمبود لاستیک دولتی در بازار؛ مشکل توزیع لاستیک کامیون‌داران پابرجاست

به گفته وی، این طرح با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اجرایی می‌شود. لاستیک‌های تحویلی با ارز ۴۲۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشتر از واردات اقلام اساسی مورد نیاز خبر داده و تاکید کرده بود هیاتی از این معاونت برای تعیین تکلیف اقلام دپو شده در گمرکات به بندر امام خمینی (ره) اعزام خواهند شد.

وی اطمینان داد هیچ کمبودی از این منظر متوجه کشور نیست.

https://biknews.ir/8708کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/8708/رانندگان-فعال-در-حمل‌ونقل-کالاهای-اسا/کپی شد!