نخستین موسسه تولید فیلم در بندر امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد

سید ستار فاطمی با ابراز خوشحالی از تاسیس و راه اندازی آموزشگاه های آزاد، موسسات، انجمن ها و دیگر مراکز فرهنگی و هنری اظهار داشت: با وجود ظرفیت های موجود در بندر امام خمینی (ره) از تمام ظرفیت ها جهت حمایت و ارایه خدمات به اهالی  فرهنگ و هنر استفاده خواهیم کرد. 
  
وی با اشاره به تکریم اهالی فرهنگ و هنر مجموعه هنرمندان را سرمایه های اصلی جامعه برشمرد و تصریح کرد: ارایه چنین خدمات را یک وظیفه برای خود و دیگر همکاران می دانم. 
بیشتر بخوانید:
 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی (ره) درباره موسسه تولید فیلم و تصویرسازان مشکات عنوان کرد: موسسه تولید فیلم تصویرسازان مشکات با مدیریت مسعود کمایی هنرمند عرصه فیلم و عکس در زمینه فیلم های مستند، آموزشی، داستانی، سریال های تلویزیونی و فیلم های کوتاه ویدئویی (به استثنای فیلم بلند ٣۵ میلی متری) موفق به دریافت پروانه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان شد.
فاطمی در پایان با معرفی مدیر این موسسه بیان کرد:  مسعود کمایی دانش آموخته دانشگاه هنر تهران در رشته سینما، گرایش کارگردانی در مقطع کارشناسی و هنرمند فعال در عرصه فیلم و عکس بندر امام خمینی (ره) است.|ایسنا

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/7670کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/7670/نخستین-موسسه-تولید-فیلم-در-بندر-امام-خم/کپی شد!