بهره گیری از ظرفیت و توان علمی دانشگاه در ارتقای علمی بنادر خوزستان

به گزارش خبر بندرامام خمینی(ره) به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، دکتر معتمدی رئیس دانشگاه امیر کبیر و به همراه جمعی از معاونین این دانشگاه ضمن حضور در مجتمع بندری امام خمینی(ره) با مهندس دریس مدیرکل و اعضای شورای اداری این اداره کل دیدار کرده و نحوه همکاری های مشترک دانشگاه و صنعت حمل و نقل دریایی را  بررسی کردند.

طی این دیدار عادل دریس ضمن استقبال از گسترش فرصت های همکاری میان دو قطب مهم علم و صنعت، تعامل با دانشگاه را راهی برای ارتقای سطح علمی فعالیت ها و فرآیندها  اقتصادی و تجاری برشمرده و لزوم بهره گیری از ظرفیت و توان علمی کشور را در مدیریت و راهبری بنادر خوزستان خواستار شد.

همچنین در جریان این دیدار رئیس دانشگاه امیر کبیر ضمن ابراز خرسندی از گسترش فرصت های همکاری با صنایع و نقش مهم صنعت حمل و نقل دریایی در زنجیره ی تأمین کالا، آمادگی این دانشگاه را برای تعامل بیشتر با بنادر را اعلام کرد.

یادآور می شود اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن انعقاد تفاهم نامه همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی مختلف کشور همواره تلاش داشته است  با بهره گیری از توان و ظرفیت بالقوه این مراکز علمی، بهره وری فرآیندهای جاری و عملیاتی خود را ارتقا دهد.

https://biknews.ir/6600کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/6600/بهره-گیری-از-ظرفیت-و-توان-علمی-دانشگاه-د/کپی شد!