سید امید شهیدی‌نیا رییس شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شد

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شصت و چهارمین جلسه شورای راهبردی شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) نوروز زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی سید امید شهیدی‌نیا را به سمت ریاست شورای راهبردی منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی همچنین از واحد‌های پتروشیمی منطقه خواست تا تعهدات خود در راستای مسئولیت اجتماعی را انجام دهند و گفت: کارگروهی متشکل از پتروشیمی‌های بندر امام خمینی(ره)، رازی، تندگویان، مارون، امیرکبیر یا فناوران و فجر با محوریت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تشکیل شود تا فرمول تسهیم هزینه براساس حجم تولید و سود و جمعیت شاغل را اصلاح کند و رضایت شرکت‌ها جلب شود.

وی در مورد تامین اعتبار برای ایمنی نیز گفت: کارگروه تشکیل شده در زمینه نحوه خرید و تامین اعتبار و مالکیت تجهیزات تصمیم گیری کند. می‌توان یک HSE متمرکز نیز وجود داشته باشد.

نوروز زاده ضمن بیان فقدان بنادر خشک در کشور گفت: راه آهن کشور تنها برای جابجایی مسافر ساخته شده است و امکانات حمل و نقل بار را در نظر نگرفته است و توسعه راه‌آهن می‌تواند یکی از موارد زیر ساختی در منطقه باشد که باید توجه شود.

انتهای پیام/*

https://biknews.ir/5468کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/5468/سید-امید-شهیدی‌نیا-رییس-شورای-راهبردی/کپی شد!