نامه جالب سرپرست پتروشیمی فن‌آوران به خودش+ نامه

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، پس از آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا و سفر وزیر نفت به بندرماهشهر و حضور در منطقه ویژه اقتصادی، وزیر نفت از مدیران خواست تا در مجتمع‌های خود همیشه حاضر بوده و از غیبت‌های طولانی پرهیز کنند این در حالی است که فرشاد اسفندیاری سرپرست پتروشیمی‌ فن‌آوران که از مدیران پروازی به شمار می‌آید مدتی است در مجتمع تحت مدیریت خود حاضر نشده و این مجتمع عملا بدون سرپرست مدیریت می‌شود.

شاید می‌توان دلیل عدم حضور اسفندیاری در مجتمع فن‌آوران را دو شغله بودن این غیر بومی دانست؛ فرشاد اسفندیاری علاوه بر سرپرست پتروشیمی فن‌آوران، معاون امور شرکت‌های هلدینگ تاپیکو نیز هست و که گاهی برای خودش نامه نوشته و از خودش تقدیر کرده یا با خودش همکاری می‌کند.

[quote]

شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (به‌اختصار: تاپیکو) شرکت هلدینگ سرمایه‌گذاری ایرانی است، که در زمینه صنایع پایین‌دستی نفت و گاز، با تمرکز بر صنایع شیمیایی و صنایع پتروشیمی، همچنین سرمایه‌گذاری و مدیریت بر مجتمع‌های پتروشیمی و کارخانجات شیمیایی فعالیت می‌کند. این شرکت، بزرگترین هلدینگ متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی است.

شرکت تاپیکو در سال ١٣٨٢ توسط شستا تأسیس شد و در سال مالی ۱۳۹۴ درآمدی بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان کسب نمود و در رتبه ٢٧ از فهرست صد شرکت برتر ایران، بر پایه میزان درآمد سالیانه، قرار گرفت. دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد و بخشی از سهام آن، در بازار بورس اوراق بهادار تهران معامله می‌شود.

[/quote]

حال باید دید که نمایندگان مجلس و دولت در استان خوزستان در خصوص مدیران دو شغله و پروازی چه نظری خواهند داشت و چه کسی می‌تواند جلوی افزایش قدرت این افراد را گرفته و دردی از مردم محروم خوزستان را دوا کند.

https://biknews.ir/5081کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/5081/نامه-جالب-سرپرست-پتروشیمی-فن‌آوران-به/کپی شد!