برق ۳۹ سازمان و بانک خوزستانی قطع شد

معاون خدمات مشترکان شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: برق ۳۹ سازمان دولتی و بانک به دلیل افزایش مصرف برق و رعایت نکردن الگوی اعلام شده، توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان قطع شد.

به گزارشخبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم ، کیومرث زمانی اظهار داشت: با وجود فشار حداکثری به شبکه برق و افزایش مصرف همزمان با بالا رفتن دمای هوا در هفته جاری و پیش رو، با تلاش کارکنان این شرکت و همکاری مردم، در چند روز گذشته سعی شد تا خاموشی برنامه ریزی شده ای در سطح‌ مشترکان خانگی اعمال نشود، اما ضروری است که حداکثر صرفه جویی رعایت‌ شود.

وی افزود: متاسفانه با وجود هشدار و اخطارهای مکرر کتبی به سازمان ها و نهادهای دولتی و بانک ها که مصرف برق خود را طبق دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت نیرو کاهش نمی‌دهند، ۳۹ دستگاه اداری و بانک شناسایی و با اخطار قبلی، قطع شد.

معاون خدمات مشترکان شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: این شرکت هر سازمان دولتی که مصرف خود را کاهش ندهد، اقدام به قطع برق آن خواهد کرد.

زمانی گفت: از عموم مشترکان خوزستان از جمله مشترکان اداری درخواست داریم که برای جلوگیری از ایجاد اختلال در تامین برق مستمر، مصرف خود را کاهش دهند.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/12838کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12838/برق-۳۹-سازمان-و-بانک-خوزستانی-قطع-شد/کپی شد!