۲۱ دلال و کارچاق کن در دادگستری استان خوزستان دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با تلاش حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی خوزستان در ۲ ماه اول سال جاری در برخورد با تخلفات، ۲۱ نفر از افراد دلال و کارچاق کن را شناسایی و دستگیر کرده است.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان اظهار داشت: با تلاش و همت حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان در ۲ ماه اول امسال ۲۱ نفر که بعضاً از ادارات مختلف و تابعه بودند ، دلالی و کارچاق کن انجام می دادند و به صورت گسترده از طریق ارتباط و جلب اعتماد اصحاب پرونده وجوه کلانی را از افراد دریافت می کردند شناسایی و دستگیر نمودند.

وی افزود: در بهبهان هم با تلاش همکاران در حفاظت و اطلاعات دادگستری یک باند بزرگ زمین خواری شناسایی و با قاطعیت با آن برخورد شد و این نمونه های بارزی از تلاشهای دستگاه قضایی استان در برخورد با مفاسد و دلالان می باشد. و دادگستری از این افراد غافل نمانده و برخورد با همین متخلفین، دلالان و کارچاق کن در دستگاه قضایی با جدیت دنبال می‌شود. زیرا این امر بر اعتماد عمومی نسبت به مجموعه دستگاه قضایی می‌افزاید.

‌مرادی در ادامه به دلالان ، متخلفین و کارچاق کن هشدار داد و خاطر نشان کرد: افرادی و کسانی که قصد منحرف کردن مسیر قانونی پرونده‌ها در محاکم قضایی را داشته باشند بدانند که دستگاه قضایی بدون مماشات و به شدت با آنان برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: با توسعه و گسترش نظارت ها بر زیر مجموعه های دستگاه قضایی تلاش کردیم محیطی سالم برای همکاران قضایی و اداری و مراجعان به دادگستری و سازمان‌های تابعه را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/12799کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12799/۲۱-دلال-و-کارچاق-کن-در-دادگستری-استان-خو/کپی شد!