۹ نفر از عاملان نزاع در چمران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگیری قاتل فراری و ۹ نفر از عاملان نزاع در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از فارس، سرهنگ رضا پاپی امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع درگیری مسلحانه در تاریخ ۲۳ ماه جاری در شهر چمران که به دنبال درگیری ۲ کودک شکل گرفت ، ۹ نفر از عاملان درگیری درهمان روز دستگیر شدند.

وی افزود: باتوجه به مجروحیت ۲ نفر از طرفین درگیری،شناسایی ودستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ماهشهر با بیان اینکه فرد مجروح براثر جراحات وارده فوت می کند، اظهار داشت: با توجه به ادامه درگیرها در روز جاری، با حضور ماموران پلیس از دامنه درگیریها جلوگیری بعمل آمد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با تلاش اطلاعاتی و همکاری شیوخ ، بزرگان قاتل شناسایی و در یک عملیات ضربتی پس از هماهنگی لازم با مرجع قضائی در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری بکارگیری شده در درگیری کشف شد.

پاپی به اعتراف قاتل در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اشاره کرد وگفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی ماهشهر تصریح کرد:پلیس باجدیت به موضوع درگیری ورود کرده وبا عاملان نزاع وبرهم زنندگان نظم و امنیت عمومی هرگز مماشات نخواهد کرد.

انتهای پیام/

https://biknews.ir/12611کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12611/۹-نفر-از-عاملان-نزاع-در-چمران-دستگیر-شدن/کپی شد!