بزرگ‌ترین محموله قیر صادراتی کشور در بندر امام خمینی(ره) بارگیری شد

برای نخستین بار در بنادر ایران بارگیری بزرگ‌ترین محموله قیر صادراتی کشور به میزان ۴۴ هزار تن اردیبشهت ماه سال جاری با هدف ارسال به بازارهای جهانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)، بارگیری شد‌.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان درباره جزییات صادرات قیر به بازارهای هدف جهانی اظهار داشت: محموله قیر صادراتی به وزن ۴۴ هزار تن با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته در پایانه های اختصاصی تخلیه و بارگیری فرآورده های نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) بارگیری شد.

وی افزود: برنامه‌ریزی دقیق و اعمال نظارت لازم از سوی نیروهای عملیاتی مجرب در حوزه‌های بندری و دریایی و هماهنگی مطلوب با صاحب کالا موجب شده که عملیات پهلودهی این کشتی و بارگیری این محموله بزرگ قیر در شرایط و سرعت مطلوبی انجام شده و رکورد عملیاتی قابل قبولی در زمینه بارگیری این نوع محمولات به ثبت برسد.

یادآور می‌شود به دنبال برخورداری منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از زیرساخت، امکانات و تجهیزات مناسب برای بارگیری و تخلیه انواع فرآورده‌های نفتی، بازرگانان و صاحبان کالای مختلفی از این امکانات این بندر به عنوان مبدأ حمل دریایی کالاهای خود بهره می‌برند.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/12487کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12487/بزرگ‌ترین-محموله-قیر-صادراتی-کشور-در/کپی شد!
106