سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء در انتخابات ثبت‌نام کرد

در نخستین ساعات از آغاز ثبت نام داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، سعید محمد فرمانده اسبق قرارگاه خاتم الانبیاء ثبت نام کرد.

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، ثبت نام از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از امروز به مدت ۵ روز، فقط در محل وزارت کشور انجام می‌شود.

سعید محمد در نشست خبری پس از ثبت‌نام در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا به نفع رئیسی کناره‌گیری خواهد کرد، گفت: بعد از ثبت‌نام‌ها و تایید صلاحیت‌ها اعلام موضع خواهم کرد.
او همچنین گفت: از سوی هیچ دسته و جناحی وارد انتخابات نشدم و نمی‌خواهم حمایت شوم.

سعید محمد کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ثبت نام در ستاد انتخابات کشور و در جمع خبرنگاران، گفت: ثبت‌نام در انتخابات عزم مرا نشان می دهد.

وی ادامه داد: برداشت من این است که مردم دارای مشکلات عدیده ناشی از سوء مدیریت از عملکرد کارگزاران نظام و دولت و بی عدالتی ها هستند و  لازم است یک تحول بزرگ اتفاق بیفتند.

محمد تصریح کرد: این تحول در حوزه برقراری عدالت در همه حوزه ها مردم نسبت به کارگزاران نظام گلایه مند هستند نه نظام چون از سو تدبیرها بی و عملی ها ناراحت هستند و سفره آنان هر روز کوچکتر شده است درحالی که منابع غنی خدادوند به کشور عطا کرده که با آن می توانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا تصریح کرد: برنامه های ما مبتنی روابط با همسایگان است. نگاه به برنامه‌های ۵+۱ خطای استراتژیکی است.

وی با تاکید براینکه به دنبال تحول همه جانبه هستیم و با مشارکت جوانان سعی می‌کنیم این تحول را رقم بزنیم هرچند از تجربه هم استفاده می‌کنیم،‌گفت: در همه عرصه های نظام نیاز به اصلاحات با تکیه بر اصول داریم؛ رمز موفقیت ما مردم است و به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان پشتوانه دولت سیزدهم نیاز داریم وخود مردم در صحنه باشند و از برنامه تحولی حمایت کنند.

محمد در پاسخ به سوالی مبنی که اگر ابراهیم رئیسی وارد انتخابات شود به نفع وی کناره گیری می‌کنید یا خیر بیان داشت: فعلا آقای رئیسی اعلام کاندیداتوری نکرده است اگر اعلام کاندیداتوری کند سپس اعلام نظر می کنم.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) تصریح کرد: بنده به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و به هیچ جریانی تعلق خاطر ندارم و‌ معتقدم‌ همین دو قطبی اصلاح‌طلبی و اصولگرایی به جامعه ضرر زده است.

https://biknews.ir/12473کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/12473/سعید-محمد-فرمانده-سابق-قرارگاه-خاتم-ال/کپی شد!