فعالیت اداره‌‌‌ و بانک‌های خوزستان با ظرفیت کامل از فردا

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، رضا نجاتی در گفت‌وگو با خبر ۲۳ شبکه استانی خوزستان اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده و گزارش‌هایی که از دانشگاه علوم پزشکی اهواز اخذ شده است، همه اداره‌های دولتی و خصوصی و بانک‌های استان خوزستان از فردا ۱۰ خرداد با ظرفیت کامل فعال خواهند بود و ساعت کاری نیز ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین افراد مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای مانند قلبی و عروقی، فشار خون و دیابت، با ارائه مدارک پزشکی و همچنین خانم‌های باردار و شیرده و افراد بالای ۶۰ سال می‌توانند از مرخصی استفاده و اداره‌ها در این زمینه همکاری کنند.

نجاتی افزود: مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه‌ها فعلا تا ۱۷ خردادماه تعطیل هستند. اصناف کم‌خطر نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت کنند و اصناف پرخطر نیز تعطیل خواهند بود.

یادآور می‌شود که طبق اعلام استانداری خوزستان، فعالیت مشاغل پرخطر شامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، پاساژها و مجتمع های تجاری، بازارچه و بازارروزها، تالارهای پذیرایی و سالن های مراسم، نمایشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها، آموزشگاه های رانندگی، رستوران‌ها (به استثنای فروش به صورت غذای بیرون بر)، گرمابه و سونا و سالن های ماساژ، مراکز بازی و تفریح، باشگاه های بدنسازی، کافی شاپ‌ها، قهوه‌خانه و چای‌خانه و تریا تا اطلاع بعدی همچنان ممنوع می‌باشد.

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/11736کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/11736/فعالیت-اداره‌‌‌-و-بانک‌های-خوزستان/کپی شد!
23
۱
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • فرهاد رضایی وقتی وزیر بهداشت و ریاست محترم علوم پزشکی استان روند افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در این استان گزارش می دهند و وضعیت استان از نطر شیوع بیماری قرمز است. این تصمیم مبنی بر حضور کلیه پرسنل و کارکنان در ادارات و سازمان ها بر چه اساسی اتخاذ شده. است.
منتشر شده۱