بالا رفتن تب کرونا ویروس در سایه بی‌توجهی مردم/ شناسایی ۲ ابتلا جدید در بندرامام

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره)، دکتر کیانوش جهانپور روز پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۹ درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۶۳۴ نفر بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۶۶ هزار و ۲۲۰ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۴۱۱۰ مورد رسید؛ همچنین بین بیمارانی که بستری هستند ۳۹۱۸ نفر از بیماران حال نامساعدتر و ابتلای شدیدتری به بیماری دارند.

جهانپور تصریح کرد: خوشبختانه روند بهبودیافتگان سرعت بالایی گرفته و تاکنون ۳۲ هزار و ۳۰۹ نفر از بیماران قطعی بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

وی در پایان گفت: تا کنون ۲۳۱ هزار و ۳۹۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

شناسایی ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در خوزستان/ کل مبتلایان ۱۰۳۹ نفر

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ️در اطلاعیه‌ روز پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۹ آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در خوزستان را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان خوزستان به ثبت رسیده که به تفکیک اهواز ۱۳، رامشیر ۶، شهرستان‌های دزفول و شوشتر هر کدام ۳ مورد، شهرستان‌های ماهشهر، کارون، آبادان، خرمشهر و باوی هر کدام ۲ مورد، شهرستان‌های اندیمشک، هفتگل، شوش و ایذه هر کدام یک مورد شناسایی شده است.

در پایان اطلاعیه آمده است: که با احتساب این ۳۹ نفر تعداد کل مبتلایان استان به ۱۰۳۹ نفر افزایش یافت، که متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر از هموطنان‌مان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند تا تعداد قربانیان این ویروس در استان به ۱۲۱ نفر افزایش پیدا کند.

بالا رفتن تب کرونا در بندر امام خمینی(ره)

طبق آمار رسمی در ۲۴ ساعته گذشته ۲ مورد جدید در کوی اباذر بندر امام خمینی(ره) شناسایی شده است. با احتساب آمار امروز توزیع بیماری کرونا در مناطق شهری بندر امام خمینی(ره) به تفکیک، توزیع بیماری کرونا در مناطق شهری بندر امام خمینی(ره) به تفکیک، کوی اباذر ۸ نفر، فاز۴ ۴نفر، کوی شهید بهشتی، شهید صدوقی و شهید دستغیب هر کدام ۲ نفر ، کوی شهید رجایی(فاز۳)، شهید مطهری(بلوکی‌ها)، شهید صباغان (کمپB)، مقداد و مسکن مهر هر کدام یک نفر گزارش شده است.

۵ نفر فوتی، ۵۲ نفر بهبود یافته، ۵ نفر تحت درمان بیمارستانی، آخرین وضعیت ۶۲ مبتلا به کرونا در شهرستان بندرماهشهر، بندر امام خمینی(ره) و شهر شهید چمران است. تاکنون در بندرماهشهر ۳۹ و بندر امام‌ خمینی(ره) ۲۳ مورد شناسایی شده است.

عدم رعایت شهروندان در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی سبب افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره)، شده است، مسئولان بهداشت بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، و عدم ارتباط با افراد مبتلا و بهبودیافته و ترخیص شده را توصیه می‌کنند.

انتهای پیام/و

 

https://biknews.ir/11338کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/11338/بالا-رفتن-تب-کرونا-ویروس-در-سایه-بی‌تو/کپی شد!