۳ نفر در خوزستان به کرونا مبتلا شدند

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از تسنیم، فرهاد ابول نژادیان در اطلاعیه‌ای از ابتلا سه نفر تا پیش از ظهر امروز (۷ اسفندماه) در اهواز، اندیمشک و هندیجان به کرونا ویروس خبرداد.

وی افزود: بیمار مبتلا به کرونا در اندیمشک فوت کرده است. درحال حاضر ۲۳ مورد مشکوک به کرونا ویروس در خوزستان وجود دارد که آزمایش‌های لازم از این بیماران اخذشده و منتظر جواب آزمایش‌ها هستیم. این بیماران اکنون در قرنطینه هستند.

براساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور تا ظهر امروز به ۱۳۹ نفر و موارد فوت ناشی از آن به ۱۹ نفر رسیده است.

جهان‌پور گفت: موارد جدید ابتلا ۱۵ نفر در استان قم، ۹ نفر در استان گیلان، چهار نفر در استان تهران، یک نفر در استان مرکزی، ، ۲ نفر در استان سیستان و بلوچستان، یک نفر کرمانشاه، یک نفر اردبیل، یک نفر مازندران، یک نفر لرستان، ۲ نفر فارس، یک نفر سمنان، ۲ نفر کهگیلویه و بویراحمد و یک نفر در استان هرمزگان است.

وی افزود: تاکنون یک هزار و ۳۸۳ نمونه ارسال‌شده است. تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا اکنون در کشور هفت مرکز است که تا آخر هفته به ۱۵ آزمایشگاه و تا اوایل هفته آینده به ۲۲ مرکز افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید:

لیست بیمارستان‌های ارائه‌دهنده خدمت به بیماران مبتلا به ویروس کرونا منتشر شد + جدول اسامی

بازی با سلامت عمومی / لغو نمایشگاه مبلمان در بندر امام خمینی(ره) با تاخیر ۲ روزه

مدارس و دانشگاه‌های خوزستان تا ۱۵ اسفندماه تعطیل شد‌

انتهای پیام/و

https://biknews.ir/10708کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/10708/۳-نفر-در-خوزستان-به-کرونا-مبتلا-شدند/کپی شد!
4