جزئیات بیماری کارگر چینی یک کشتی تجاری در بندر امام خمینی

به گزارش خبر بندر امام خمینی، محسن بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا درباره بیهوش شدن کارگر چینی یک کشتی تجاری که در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفته است، اظهار کرد: روز گذشته (۱۳ بهمن‌ماه) فشارخون یکی از خدمه این کشتی تجاری افت کرد و بیهوش شد. پس از اطلاع‌رسانی این موضوع به مرکز بهداشت و درمان ماهشهر، اکیپ بهداشتی به منظور بررسی وضعیت این کارگر چینی از نظر ابتلا به کروناویروس، در کشتی حضور یافتند.

وی افزود: پس از معاینه و اطمینان از عدم ابتلای این کارگر چینی به کرونا، وی سریعا به مراکز درمانی ماهشهر انتقال یافت.

بیرانوند گفت: پس از انجام اقدامات درمانی، این کارگر چینی پس از مرخص شدن از مرکز درمانی مجددا به کشتی بازگردانده شد اما وی دوباره به دلیل آمپول‌هایی که تزریق شده بود، دچار سرگیجه شد. با این وجود، وی اکنون مشکل خاصی ندارد.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام شده، این کارگر چینی مبتلا به کرونا نبوده و نگرانی در خصوص مشکوک بودن ابتلای وی به این ویروس وجود ندارد.

فرماندار ماهشهر بیان کرد: قبل از پهلو گرفتن کشتی‌ها در بندر، اکیپ‌های بهداشت و درمان، خدمه کشتی‌ها را بررسی می‌کنند و پس از اطمینان از عدم ابتلا به کرونا ویروس، اجازه پهلو گرفتن به کشتی‌ها داده می‌شود.

انتهای پیام

https://biknews.ir/10478کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/10478/جزئیات-بیماری-کارگر-چینی-یک-کشتی-تجاری/کپی شد!