علی گلمرادی: تعیین تکلیف مدیریت آموزش و پرورش خوزستان تسریع شود

به گزارش خبر بندر امام خمینی(ره) به نقل از ایسنا، علی گلمرادی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی نوبت عصر دیروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که در بحث ارتقاء بندر امام خمینی (ره) به شهرستان تسریع کند.

وی همچنین از دولت تقاضا کرد: با توجه به اینکه ۴۰ سال است این موضوع در دستور کار قرار دارد و این بازی‌ها و ملاحظات سیاسی را کنار بگذارد.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت: با توجه به اینکه ۱۶ هزار معلم کم دارند مدیریت آموزش و پرورش استان خوزستان سریعا تعیین تکلیف شود.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت شهرستان شدن بندر امام خمینی(ره) و حریم و محدوده شهری اعلام شد

ادعا عجیب تجاوز به حریم و محدوده ماهشهر از اساس باطل است

آقای گلمرادی فرصت رو به پایان است

گلمرادی اظهار کرد: شرکت‌های پتروشیمی در منطقه به دلیل بد اخلاقی در حق کارگران و حقوق آنها اجحاف می‌کنند. طرح طبقه بندی مشاغل و سوء استفاده از قانون مناطق آزاد و ویژه باعث شده که یکجانبه کارگران را اخراج کنند.

وی در رابطه با معطل ماندن قانون حمایت از حقوق معلولان نیز به دولت تذکر داد و گفت:‌ دو سال از زمان آن می‌گذرد و دولت به قوانین مجلس توجه کند.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس در تذکر دیگری به دولت عنوان کرد: بازرسی توانیر به جای کمک به تولید کشور و رونق تولید سوء استفاده نکند و به خاطر تسویه حساب شخصی کارگاه‌های تولیدی را تعطیل نکند. این درست نیست که اگر دولت نمی‌تواند کمک کند حداقل مزاحمت ایجاد نکند.

گلمرادی در خصوص ساماندهی کارگران ساختمانی در شهرها نیز تذکر داد و گفت: الزامات کاری توسط شهرداری‌ها در اولویت کار آنها قرار گیرد و اجازه ندهید شأن کارگری پایین بیاید و افت پیدا کند.

وی همچنین از عبدالرضا مصری رییس جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی درخواست کرد: مجلس بر مبحث مدیریت پروازی نظارت کند و اجازه ندهد با مدیریت پروازی به سرمایه‌های کشور خیانت شود.

گلمرادی ادامه داد: اینها تعهد اخلاقی ندارند و به فکر سازمان‌هایشان نیستند، بلکه به فکر خانواده‌هایشان هستند که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند و باید مسئولیت اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.

انتهای پیام/ ع

https://biknews.ir/10009کپی شد! https://khabarbandaremamkhomeyni.ir/10009/علی-گلمرادی-تعیین-تکلیف-مدیریت-آموزش-و/کپی شد!